Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO işletmenin kapılarından müşterilerin girmesini sağlamak ile alakalıdır. 

Yerel SEO yerel arama sonuçlarının üst kısımlarına doğru web sitenizi harekete geçirerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Eğer yerel bir işletmeniz varsa, doğru bir yerel SEO stratejisi ile oluşturulacak bir yerel trafiğe ihtiyacınız vardır. Bu işletmenize gerçek hedef kitlenizi oluşturan yerel müşterilerin ulaşmasını sağlayacaktır. 

İşinizle en alakalı yerler hakkında Google'a doğru yorum sinyalleri, iç sayfa sinyalleri, dış bağlantı linkleri ve bulunduğunuz yer hakkında dış konum sinyalleri gönderilmesini sağlamak için ajansımız özel olarak uyarlanmış bir yerel SEO arama stratejisi sunar. Biz zamanla güçlü bir müşteri tabanı oluşturmaya ve işinizin organik olarak büyümesine izin veren bir pazarlama stratejisi kullanırız.

Biz yerel arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için sürekli bir çaba gösteriyoruz. Tüm verilerinizi eksiksiz kontrol edip, sürekli yeniden değerlendirerek düzenli bir şekilde trafik kaynağınızı kontrol ediyoruz. Biz en popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturur ve söz konusu web sitesi trafiğinin bir parçası olan hedef kitleye yararlı bilgiler sağlarız. 

32,8%

Çevrimiçi İşlemlerdeki Artış

56,48%

Gelirlerdeki Artış

148%

Organik Trafikteki Artış

46%

Mobil Trafikteki Artış

Effective Local SEO Solutions

Bizimle işletmenizin yerel aramalarda sadece masa-üstünde değil aynı zamanda tablet ve mobil cihazlarda da  görünür olduğundan emin olursunuz. Amacımız yerel aramalar da arama motorlarında rakiplerinizin yerel arama trafiklerinin üstüne çıkmanızı sağlamaktır. 

Bizim yaklaşımımız ile önemli ölçüde karlılığınızı artıracak ve web siteniz için doğru hedef kitleye ulaşacaksınız. Ekibimiz haritalama sistemleri kullanarak potansiyel müşterilerinizin size en kolay şekilde ulaşabilmeleri için iş yeri adresiniz ve erişim bilgilerinizi sürekli güncel tutar.

Effective Web Development Solutions

Çalışmalarımız

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Rakiplerinizin önünde olmanızı ve online pazarlama bütçeniz ile en iyi sonucu almanızı sağlayalım.

Müşteri Görüşleri