Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anlık etkiye sahiptir. Arama motorlarında ilk sırada yer almanın bir sonucu olarak daha fazla ziyaretçi ve satış geliri elde etmenizi sağlar.

Kampanya stratejilerimiz tamamen müşteri ihtiyaçlarını ve piyasa durumu göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Tıklama başına ödeme (PPC) hizmetlerimiz, ücretli arama reklamları, video reklamları, görüntülü reklamlar ve sosyal ağ reklamlarını kapsamaktadır.

Biz müşterilerimizin PPC (Tıklama Başına Ödeme) maliyetlerini minimize etmek ve ROI (Yatırım Getirisini) getirisini maksimize etmek için hesaplarını her gün kontrol ediyoruz. PPC maliyetlerini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle maliyetlerdeki günlük değişimlerin takip edilmemesi reklam maliyetlerinin artmasına daha az hedef kitleye ulaşılmasına sebep olabilir. 

Stratejilerin ve maliyetlerin karmaşıklığından sizleri kurtararak sadece hedefinize odaklanmanızı sağlıyor geriye kalan tüm işi arka planda biz çözüyoruz. Sunmuş olduğumuz eşsiz çözümler ile sizlerde başarıya ulaşarak göz kamaştırıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Ücretli Arama Reklamları

Bizim PPC arama reklamımız sayesinde olumlu bir yatırım getirisi elde edebilirsiniz. Akıllı bir reklam yatırımı yapabilmek için ekibimiz tarafından oluşturulan popüler reklam formlarımızı kullanabilirsiniz.

PPC Yeniden Pazarlama

Potansiyel müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürün. Profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ürünleriniz ile ilgilenen müşterilerin yeniden sizinle iletişime geçmesini sağlayacaktır. 

Sosyal Reklamlar

Marka, ürün veya hizmetleriniz hakkında farkındalık oluşturmaya mı ihtiyacınız var? Biz hedeflerinizi ve APG (Anahtar Kelime Performans Göstergeleri) hedeflerinizi karşılamak için özel sosyal reklam stratejileri geliştirmeyi amaçladık. 

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlar müşterilerinizde marka farkındalığı oluşturmak, bilinçaltı algılarını harekete geçirmek için eşsiz araçlardır. Hazırlayacağımız görüntülü reklamlar müşterilerinizde kalıcı izler bırakır. 

Video Reklamlar

Uzmanlarımız tarafından hazırlanacak olan video reklamlar ile rakiplerinizden ayrılarak büyük bir fark oluşturacak ve marka değerinizi artıracaksınız. Anahtar kelimelerini video reklamlarınızda canlanacak.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Çalışmalarımız

420

PPC Yönetim Hizmeti Verildi

213

Ücretli Arama Reklamları

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Yeniden Pazarlaması

315

Sosyal Reklam Projeleri

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Bizimle bugün iletişime geçin, yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin.

Müşteri Görüşleri