Web Development Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi ile potansiyel müşterileriniz olabilecek takipçilerinizin artmasına ve daha önceden sizi izleyen takipçileriniz ile arasındaki sosyal varlığınızı korumanıza yardımcı oluruz.

Biz eksiksiz hizmet sunan bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız,  şirketinizin sosyal medya hedeflerini ve hedef kitlenizi belirlemenizde, ilgi çekici ve paylaşılabilir içerik oluşturmanızda, en sonunda online varlığınızın diğer tüm yönleri ile online medya pazarlamanız arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olurlar.  

Sosyal medya pazarlamasının amacı ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında müşterileriniz de bir farkındalık oluşturarak site trafiğini artırmak ve satışlarda olumlu artışlar sağlamaktır. Profesyonel sosyal medya araçlarını kullanarak sosyal medya paylaşımları, sosyal projeler, video ve içerik paylaşımları sayesinde sitenizdeki trafikte artış sağlayarak, geri dönüşüm oranlarının azalmasını ve kar marjınızın artmasını sağlıyoruz.

Facebook, Twitter, Pinterest, Google + gibi sosyal medya platformları kullanıcılar tarafından son günlerde sıklıkla kullanılan ve oldukça popüler olan sosyal medya ağlarıdır. Bizlerde bu platformları kullanarak hizmet ve ürünleriniz hakkında farkındalık oluşturuyoruz.

Marka İzleme

Yazılım sektöründeki sosyal medya analiz araçlarını kullanarak şirketinizin itibarını artırıyoruz. Potansiyel müşterilerinizin sektör hakkında, mevcut müşterilerinizin ise markanız hakkında neler düşündüğünü ve söylediklerini öğrenmek için her şeyi kaydediyoruz. 

Sosyal Medya İçerikleri

Facebook, Twitter veya Pinterest paylaşımları çok kısa bir süre içerisinde işletmeniz için kaliteli trafiğin yükselmesini sağlayabilir. Uzmanlarımız markanız için ne tür paylaşımların uygun olduğunu ve bu paylaşımlar için en uygun sosyal medya platformunun hangisi olduğunu belirleyecektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarımız Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden , mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurarak web sitenizin trafiğini artıracak ve etkileyici sonuçlar elde etmek için hedef kitlenizle ilişkinizi buna göre inşa edecektir. 

Ayarlar ve Özel Profil Tasarımı

Çarpıcı sayfa tasarımları, fantastik grafikler ve müthiş görüntüler ile rakipleriniz üzerinden potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek, özel sosyal medya profilleri oluşturuyoruz. 

Müşteri Görüşleri

Projeniz Hakkında Bilgi Verin Değişiminiz Bugün Başlasın

Profesyonel ekibimiz doğru şekilde ve doğru insanlar ile şirketinizin sosyalleşmesini sağlayacak. Sosyal medya pazarlama kampanyanız profesyonellerin ellerinde. Aylar süren geri dönüşüm sürenizi bizimle çalışarak kısaltın. 

Çalışmalarımız