Content Marketing Strategy

İçerik Pazarlama Stratejisi

"İnsanlar reklamları okumaz. İnsanlar sadece ilgilerini çeken şeyleri okur ve ilginç gelen şey bazen bir rek­lam olur!" (Howard Gossage)

 

Güçlü bir içerik her zaman hakkında konuşturur ve paylaşıma uygundur. Günümüzde insanlar sosyal medyayı paylaşım amaçlı kullanıyor ve markaların güçlü bir içeriği olduğu zaman kullanıcılar paylaşımda bulundukları zaman sadece içeriği değil markayı da paylaşmış oluyorlar. Eğer bir içerik, paylaşılma isteği uyandırıyorsa işte o içerik kraldır. Bu noktadan sonra sosyal kullanıcılar içerikle birlikte, markanızı sizin yerinize kendiliğinden paylaşmaya ve  dağıtmaya başlayacaktır.

İnsanlar bazen içerik üretmenin çok kolay olduğu yanılgısına kapılıyor. Yaratıcılık, zeka, deneyim, içgörü, empati, bilgi, sosyal gözlem, analiz, pazarlama bilgisi, görsel hafıza ve kelimelere hakimiyet gibi bu işin olmazsa olmazlarının yanında sahip olunması gereken diğer önemli unsurlarda tecrübe ve medya analizi dir. İçerik üretimi konusunda içerik yazarlarımızdan oluşan ekibimizin sahip olduğu tecrübe ile markanıza anlam ve güç katıyoruz. 

İçerik yazarlığı; profesyonellik isteyen bir iştir. Yenilikçi fikirlere sahip, etkileyici içerikler hazırlayarak tüketicilerle duygusal bağ kurabilen yazarlar pazarlama faaliyetinizin başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.

Basın Yayın Kanalı

İnfografikler

Blog Yazarları

Kullanıcı İçerikleri

Dijital İçerikler

E-Posta Bültenleri

125

Endüstri Haberi Eklendi

328

Vaka Çalışması Tamamlandı

143

Başarılı İçerik Stratejisi

335

Görüşme Yapıldı

Biz başarılı bir içerik pazarlama kampanyasının firmanız açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız, bu yüzden amacımız basit bilgilendirici bir içerik oluşturmak değil. Amacımız ilgi çekici ve ikna edici bir içerik oluşturarak müşterilerinizin ilgisini ve dikkatini çekerek kampanyaya odaklanmalarını sağlamaktır. Her proje birbirinden farklı olduğu için her içerik pazarlama kampanyası da birbirinden farklıdır. 

Effective Copyrighting

Bu yüzden müşterilerimizin her biri için kişiselleştirilmiş, özel içerik pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Deneyimli reklam yazarlarımız hangi cümlelerin ve kelimelerin satışlarınızı artıracağını biliyor. Hazırlamış olduğumuz içerik pazarlama stratejisi ile ilgi ve dikkatlerini çektiğimiz potansiyel müşterilerinizin kullanacağımız sihirli kelimeler ile sadık müşterileriniz olmasını sağlayabiliriz.

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Profesyonel metin yazarlarımız tarafından sağlanan içerik ile hedef müşterilerinizi ikna ederek sitenize çekin ve arama motorlarında web sitenizin görünürlüğünü artırın.

Müşteri Görüşleri