Email Marketing

Email Pazarlaması

Biz sınıflandırılmış hedef kitlenizin her biri için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz. Raporlanabilir ve etkin bir şekilde yeni müşteriler çekmek için ürün ve hizmetleriniz hakkında potansiyel müşterilerinizi email yolu ile bilgilendiriyoruz. 

Birçok pazarlama seçenekleri arasında e-posta pazarlamayı mutlaka düşünmelisiniz. Çünkü size en iyi yatırım getirisini sunar ve müşterileriniz ile etkin bir bağlantı kurmanızı sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşarak onlara şirket ve ürünleriniz hakkında en son bilgileri verebilirsiniz.

Pazarlamacılar email pazarlamasının ne kadar önemli olduğunun farkındalar. Çünkü email pazarlaması sayesinde hazırlanabilen kişiselleştirilmiş mesajlar ile marka farkındalığı oluşturmak, uzun süreli kalıcı ve karlı ilişkiler kurmak ve yatırım getirisinin görebilmek mümkündür.

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için profesyonel medya analiz araçları, stratejileri ve uygulamalarını kullanır. Hazırladığımız örnek email şablon tasarımı, izleme ve raporlama faaliyetleri e-posta pazarlama stratejimizde size yardımcı olabilir.   

 

En İyi Email Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz en iyi stratejiyi geliştirmek için sizinle birlikte ve tanımlanmış hedef kitleniz ile birlikte çalışacak ve hedef kitlenizin bilgi ihtiyacını karşılayacaktır. 

Email Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz satış ve karlılığınızı artırmak ayrıca takipçileriniz ile doğru bir iletişim kurabilmeniz için bir eşsiz bir e-mail şablonu tasarlayıp, içeriğini inşa etmeye ve tüm e-mail pazarlama kampanyalarınızı yönetmeye hazır. 

Email Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarım ve çözümlerimiz sayesinde müşterileriniz ile mükemmel bir iletişimin ilk adımını atmış olacaksınız. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanacak email şablonlarınız, alanının en iyi içerik yazarları tarafından bir motif gibi işlenip kusursuz bir şekilde hazırlandıktan sonra müşterilerinize ulaştırılacaktır. 

İzleme ve Raporlama

Ekibimiz email gönderimlerini tamamladıktan sonra kampanyanız ile ilgili çalışmaya devam ediyor. Kampanya için kilit öneme sahip geri dönüşüm verilerini değerlendirerek emaile kimler tıklamış, tıklama yoluyla geri dönüşümlerin oranı, satışa dönüştürülen tıklama sayısı gibi verileri analiz edip bir rapor olarak sizlere sunuyoruz. 

Email kampanyanızı yönetirken her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip bir kanaviçe ustası gibi ayrıntıları tek tek titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Çalışmalarımız

Bizim email pazarlama stratejimizi seçerek online ortamdaki varlığınızı artırabilirsiniz. Ödüllü email pazarlama stratejimiz ile pazarlama kampanyalarınızı yöneterek sizi zirveye taşıyalım.

30

Aktif Email Kampanyası

99

Email Şablon Tasarımı

18

Email Pazarlama Müşterileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Biz, bir hizmeti sunmak veya bir hedefe yönlendirmek yada bir ürünü satmaya yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriği ile benzersiz tarzda e-postalar tasarlıyoruz. Biz kitlelere mesajınızı en doğru şekilde iletiyoruz. 

Müşteri Görüşleri