Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

CRO-DOO (Conversion Rate Optimization - Dönüşüm Oranı Optimizasyonu)  web sitenize gelen trafik miktarında önemli bir artış olmadan, diğer tanımlanmış hedefleriniz, tıklanma oranları ve satışlarda artış ile sitenin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürme oranını artırarak site performansını destekler.

Web sitenize ziyaretçi sağlayan her trafik kaynağının ve yapmış olduğunuz her kampanyanın dönüşüm oranları yatırım getirisi sonuçlarını etkiler. Bu yüzden en iyi yatırım getirisi en yüksek dönüşüm oranıdır. 

Dönüşüm oranı optimizasyonu hemen hemen dijital pazarlamanın her yönünü geliştirir. Bunu bütün web site ziyaretçilerinizin değerini artırarak yapar. Değişim süreci, web sitenizde yapılan kalıcı iyileştirmelerden dolayı web siteniz ile ilgili çalışmalar tamamlandıktan sonra bile uzun bir süre etkisini sürdürür. Yapmış olduğumuz çalışmaların analiz sonuçlarını bir bilgi bankasında depoluyoruz. Bu sayede 4 yıllık süre içinde yepyeni bir web sitesi yaptırma kararı aldığınızda bile yeni web siteniz için en uygun uygulama ve stratejilerin hangisi olduğunu bileceksiniz.   

CRO Teknikleri

A/B Testi

Website Yatırım Getirisi

 Biz çalışmanın en başında şirketinizle kuracağımız etkili bir iletişimin gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir özel hedefler belirlememize ve büyük bir proje oluşturmamıza olanak sağlayacağına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli yapılan araştırma, geliştirme, test ve raporlama sayesinde kalıcı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz. İlk olarak, uzman ekibimiz kullanıcıların web sitesi ile etkileşim kurma yollarını analiz edecek ve dönüşüm oranı artırmak ve müşteriler ile etkili bir iletişim için stratejiler geliştirecektir.

Çalışmalarımız

Ziyaretçileriniz ile sitenizde ne yapmak istiyorsanız bunu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Ekibimiz sitenizi optimize etmeye yardımcı olmak ve dönüşüm oranlarını artırmak için işletmenize özel, uzun vadeli etkisi olan, başarılı bir CRO-Dönüşüm Oranı Optimizasyon stratejisi hazırlar.

 

 

27

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

35

Tasarım Güncelleme

18

Web Site Yenileme

23

A/B Farklılık Testi

4

Web Site İşlem Akışını Yenileme

41

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO - Dönüşüm Oranı Optimizasyonu için en iyi analiz araçlarını kullanarak sürekli sitenizi güncel tutuyoruz. Bu nedenle sitenizde sürekli bir kod düzeltmesi yapmaya gerek y0ktur. Sitenizde yapılacak zorunlu değişiklikleri de hızlı ve kararlı bir şekilde yapmak için sektörün en iyi firmaları ile birlikte çalışıyoruz.

Biz hangi kombinasyonun en yüksek dönüşüm oranını sağlayacağını anlamak için site dizaynı, yakınlık, renk, alanlar, grafik boyutları ve site için gezinti yolları gibi etkenleri analiz etmenin yanı sıra CRO teknikleri, A/B Farklılık Testi ve çok değişkenli testler kullanıyoruz.

Biz hangi yöntemin işe yaradığı, en iyi CRO sonucunu hangi uygulama veya stratejinin verdiğini tespit etmek için profesyonel iş takip çizelgeleri kullanarak analiz eder ve bu verileri bir bilgi bankasında toplayarak diğer stratejileri geliştirirken kullanırız. 

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Paranızın çalışmasını sağlayın, Pazarlama bütçenizi profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen olağanüstü CRO - Dönüşüm Oranı Optimizasyon stratejisine yatırın, yapmış olduğunuz yatırımı en kısa süre içerisinde amorti edin.

Müşteri Görüşleri