Digital Consultancy Services

Dijital Danışmanlık

Biz müşterilerimizin dijital stratejilerini ve yatırımlarını şekillendirmek için özel bir yöntem geliştirdik. Bu sayede müşterilerimiz yatırımları ile ilgili öncelikleri belirleyebilecek, düşük maliyetli çözümlere ulaşabilecek ve yatırım getirisinin ölçülebilirliği sayesinde yanlış bir yatırım yaparak zarar etmekten korunabilecektir.

Dijital danışmanlık sizin anahtar konumdaki ticari hedeflerinize odaklanarak sıkı bir dijital strateji belirlemeyi hedeflemektedir. Dijital danışmanlığın hedeflerini şirket profilini yükseltme, gelirleri ve verimliliği artırma, maliyetlerin azaltılması, personel eğitimi yada bütün işletmeler için önemli olması gereken fakat sadece bir kaç işletmenin önceliği arasında yer alan müşterileriniz ile iyi iletişim kurma ve küçük getirili karmaşık stratejiler için bir sürü para harcamayı önlemek olarak ifade edebiliriz.

Dijital Danışmanlık, kendi işletmeleri için tamamen dış kaynaklı bir çözüm arayanlar için paha biçilmez bir seçenektir. Ancak dijital danışmanlık işletme içindeki bazı geçici ve gereksiz görevleri kaldırarak, eğitim ve geliştirme desteği ile şirket içinde çözüm ekipleri oluşturmaya da yardımcı olabilir.

Biz derin endüstri bilgisi ve deneyimi ile müşterilerimize dijital ortamda yaratıcı çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyimler müşterilerimiz için inanılmaz sonuçlar vermiştir. Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi, müşteri sadakatinin en önemli unsurudur. 

Effective Digital Consultancy Strategy

Şirket hedefleriniz, işletmenizin ihtiyaçları, müşteriler, hizmetler veya ürünler hakkında bir fikre sahip olabilmek için dijital danışmanlarımız şirket çalışanlarınız ile bir grup görüşmesi yapabilir. Uzmanlarımız dijital teknolojilerinizin etkinliğini ve verimliliğini değerlendirerek rakiplerinizin durumunu da araştırır. Aynı zamanda iç kaynaklarınız ve proje zamanını değerlendirerek, bütçenize göre maksimum etki ve verimliliği sağlayacak öncelikli çözümleri şekillendirir. Sonra ekibimiz online strateji başarılarının değerlendirilmesinde ve ileri düzey ölçüm işlemleri için KPI (Key Performance Indicator) / APG (Anahtar Performans Göstergesi)'ni tanımlar.

 

Profesyonel ekibimiz markanız ile müşterileriniz nasıl etkileşime geçtiğine dair müşteri davranışlarını izleyerek, müşteri kişilik profilleri hakkında bir fikir oluşturabilirler. Bu araştırma sayesinde müşterilerinize göre önemli olan marka temas noktalarının hangileri olduğunu anlarız ve müşterilerinizin sitenizde geçirdiği süre içerisinde onları nasıl etkileyebileceğimizi görürüz. Böylelikle müşterilerinize eşsiz özel bir deneyim sunma imkanına sahip olursunuz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Çalışmalarımız

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

İşletmeniz için büyük etkiye sahip çözümlerimizi şimdi alın. Sizin için kişiselleştirilmiş özel dijital stratejiler oluşturup ve teslim  edeceğiz.  Bize Mutlaka Ulaşın

Müşteri Görüşleri