Tamamlanan Projeler

Web üzerinden işletmenizi büyütmenize yardımcı olalım.

 

Bugüne kadar yüzlerce projeye imzamızı attık. Kimisine destek olduk, kimisini sıfırdan kendimiz oluşturduk. Her projemize aynı heyecan ile başladık. Daha iyi sonuçlar alabilmek için çalıştık. Her çalışmamızı sistematik olarak arşivledik. Yeni stratejiler geliştirdik. Bugün binlerce müşteriye hizmet veren, sabit bir lokasyonu olmayan, Türkiye'nin en özgür çalışma şartlarına sahip, en yenilikçi firmayız.

Farklı kanallardan gelen %29 Tıklanma Oranında (CTR) Artış ile gerçekleşen yeni satışlar
Eylem Başına Ödeme (CPA) Maliyetlerinde %40 azalma ve sitedeki kullanıcı hareketliliği
Kullanıcı sayısındaki artışa bağlı Yatırım Getirisinde (ROI) %272 artış
 

Yapmış olduğumuz çalışmaların hepsini burada sizlerle paylaşmamız çalışmaların çokluğundan dolayı mümkün değil. Bu nedenle yapmış olduğumuz çalışmalardan elde etmiş olduğumuz sonuçları analiz ederek istatistikleri sizlerle paylaşmanın daha doğru olacağı kanaatine ulaştık. El edilen sonuçlar tüm çalışmaların bir ortalamasını ifade ettiği için sizin için yapılacak olan çalışmanın sonuçlarını bu kriterlere göre değerlendirebilirsiniz.

Unutmayın bir kampanyanın başarılı olmasındaki en önemli unsurlardan bir tanesi işletmenin tüm çalışanları ile kampanyaya olan inançlarıdır. Eğer kampanyayı desteklemez ve sadece bizim yapmış olduğumuz çalışmalardan sonuç almak isterseniz. Elde edilen sonuçların kısıtlı olacağını ve kampanya başarının belli bir seviyede kalacağını unutmayınız. Kampanyalarına inancı olan ve işbirliği içerisinde bulunan işletmelerin kampanya sonuçlarının ortalamanın üzerinde olduğu tespit edilmiştir.

29% CTR (Click Through Rate) Tıklanma Oranında Artış

- 40% CPA (Cost Per Action) Eylem Başına Ödeme Maliyetlerinde Azalma

272% ROI (Return On Investment) Yatırım Getirisinde Artış

Müşterimizin Mesajı

Bu adamlar organizasyonumuzun  IT departmanının bir uzantısı gibi bizimle güçlü bir ilişki inşa ettiler. Kendimizi sürekli onların 1 numaralı müşterisi gibi hissediyoruz ve hizmetlerinin bir telefon ve e-mail kadar uzaklıkta olduğunu biliyoruz. Şunu da gayet iyi biliyoruz ki her zaman en iyi hizmeti sunacaklar. 

Çalışmalarımız