Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Satış ortaklığının altında reklam veren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki yatıyor. 

Satış ortaklığını en basit şekilde bir web sitesi sahibi veya yayımcının belirli komisyon karşılığında sizin sitenizin veya markanızın reklamını yaparak satışlara katkı sağlaması olarak tanımlayabiliriz. Sözleşme imzalamış olduğunuz firmanın yayım kanalları aracılığı ile gerçekleştireceğiniz her satış işlemi için satış ortağınıza belirli bir komisyon ödersiniz. Bu sistem online olarak otomatik bir şekilde gerçekleşir. Siz sadece sisteminiz üzerinden satışlarınızı kontrol edersiniz. 

Satış ortaklığı çalışmalarınızı Arama Motoru Optimizasyonu, Tıklama Başına Ödeme Kampanyaları PPC, E-Posta pazarlamacılığı vb. diğer trafik hacmini artırıcı çalışmalarımızla birleştirerek kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu kampanyalarda trafik hacminiz ile birlikte satışlarınızda ciddi bir artış meydana gelmektedir. Satış ortaklarınız birebir satışa tanık oldukları için ürün veya hizmetinizin potansiyelini görerek karar verme sürecine daha çabuk ulaşacaklardır.

Uzun vadeli, kalıcı ve değerli bir ortaklık ilişkisi kurmak zor ve yorucu bir süreçtir. Bizler sizin için bu süreci pratik kolay bir hale getiriyoruz. Sağlam bir ortaklık için izlemeniz gereken yol haritasını rakiplerinizi ve hedeflerinizi değerlendirerek sizin için özel bir satış ortaklığı stratejisi hazırlıyoruz. Bu strateji sayesinde ortaklık yapısı, birim maliyet, kar marjı vb. bilgilere ulaşarak ürün fiyatı belirleme, ortaklık yapısının online denetimi gibi süreçlerin kolaylaşmasını sağlıyoruz. 

Satış ortaklarınız için belirleyeceğiniz komisyon oranlarını ilk başta yüksek tutmak ortaklık yapısının anlaşılması, sistemin tanıtımı, kullanıcı sayısındaki artış gibi faktörleri etkileyen önemli bir etkendir. Satış ortaklarının sayısındaki artış geleceğe yatırım olarak değerlendirilebilir. Kurulacak güçlü bir ilişkinin size sağlayacağı fayda ödemiş olduğunuz yatırım maliyetini inşallah en kısa zamanda amorti etmenizi ve kara geçmenizi sağlayacaktır.  

114

Satış Ortaklığı Kampanyaları

14

Ortaklık İzleme

6

Yeni Ortaklıklar Alma

9

Ortaklık Ağlarının Seçimi

3

Ortaklık Ödül Programı Yönetimi

229

Banner Reklamlar Oluşturma

Çalışmalarımız

Ortaklık yönetimi ekibimiz ilk olarak markanızı ayrıntılı bir şekilde analiz eder. Sonra sizi rakiplerinizin önüne geçirecek firmanın için uygun ürün ve önerileri size sunarak stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olur. Biz sizin için en uygun yayıncıları ve reklam yerleşimlerini belirleyerek sizin çoklu ağlar ile bağlantı kurmanızı sağlayacak teknik ve stratejik deneyime sahibiz. Kuracağınız bu bağlantılar sayesinde gerçek satış hacmi üretebileceksiniz.

 

 

Ortaklık siteleri olan ilişkiniz bu süre içinde komisyon ödüyor olup olmadığınıza bağlıdır. Güvenilir bir ödül sistemi oluşturmak. Markanıza olan bağlılığı ve güveni artıracaktır. Biz başarılı bir kampanyanın karşılıklı güven oluşturmaya dayalı olduğunuz biliyoruz. Bunun için profesyonel ekip arkadaşlarımız çalışmalarını hedef odaklı yürüterek marka güvenilirliğinizi artıracak, size kesin sonuçlar verecek kampanya stratejileri geliştirmek için çalışıyor. 

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Biz ortaklık kampanyasını tam anlamı ile yönetebiliriz. Satış ortaklığının ürün satışlarını nasıl etkilediğini ve satışlar açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle iyi bir satış ortaklığı kampanyası ile kazancınızı artırabilirsiniz. Bunun için de deneyimli ve doğru bir ekiple çalışmanız gerekir. Profesyonel ekibimiz kampanyanızın her aşamasında sizleri bilgilendirerek başarılı bir kampanya süreci geçirmenizi sağlıyorlar.