Web Design Services

Online İtibar Analizi ve Denetimi

Başarılı bir dijital strateji, hedeflerinizin ve  web sitenizin doğru bir şekilde analiz edilip hazırlanması ile mümkündür.

Kapsamlı Şirket Analizi

Kapsamlı bir şirket analizi firmanızın ana rakipleri karşısında pazardaki geçerli konumunu tespit etmeyi, sektörün yapısını gerçek anlamda anlamayı, site içi denetimi ve uygun kampanyaları araştırmayı içerir. 

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansını etkileyen herhangi bir olası engeli düzeltmeyi ve denetlemeyi tanımlar. Ayrıca firmanızın geniş dijital pazarlama çabalarının temellerini oluşturmaya yardımcı olur. Komple analiz, etkili içerik pazarlama stratejisi ve kapsamlı bir site tasarımı tavsiyesini içerir. Bu plan işinizin ihtiyaçları ve hedeflerine destek olmayı garanti eder. Aynı zamanda uygun hedefleri belirlemenize ve tanımlamanıza olanak tanır ve etkili bir pazarlama kampanyasında neler önemli rol oynamaktadır? Neler gerekir? gibi sorulara yanıt bulmanızı sağlar.

Effective Web Development Solutions

Biz müşterilerimizin online faaliyetlerinin hedef ve amaçlarını belirleyebilmeleri için onlarla yakın bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Uzman ekibimiz sektörün, faaliyetlerin, kaynakların ve müşterilerin doğru bir şekilde analizi için çeşitli test araçlarının bulunduğu geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Biz analiz ve denetimlerimiz sonucunda elde etmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda size gerçekçi önerilerde bulunabilir firmanızın mevcut durumunu net bir şekilde raporla size sunabiliriz. 

Devam Eden Performans Stratejisi

Bizim raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık kazandırır. Duru, sade ve berrak bir bilinçle daha sonra optimize performans stratejinize süreklilik kazandırabilir ve performansını artırabilirsiniz.

Proje Hareket Tarzını Optimize Etme

Kurumsal teknolojiler üzerinden harekat tarzını optimize etmek ve projeleri planlamak mümkün olacaktır. Müşterilerimizin iş açısından tüm ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca etkili tasarlandı.

Effective Web Development Solutions

Başarılı bir strateji geliştirmek için ve öncelikli özellik ve işlevlerin neler olduğunu, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak için en etkili yolun hangisi olduğunu ve kullanıcılarınızın kişilik yapısını belirlemede gerçek zamanlı analiz, sayfa içi analiz, pazar araştırması, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi, etkileyici unsur analizi gibi hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz analizlerin bazı kullanışlı özellikleri şunlardır: Özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, özel görünümler, dönüşüm oranları, ziyaretçi akışı ve hedeflerin denetimi gibi özellikler. 

136

Firma Analizi

92

Pazar Analizi

82

İçerik Denetimi

110

Müşteri Denetimi

57

Durum İzleme

245

Sayfa İçi Analiz

Çalışmalarımız

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Markalaşma ve online pazarlama stratejinizi denetlemek ve analiz etmek için ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bir paket alın. 

Müşteri Görüşleri