Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Biz her gün ortaya çıkan yeni kanallar ve platformlara tanık oluyoruz. Fakat mobil platform bu alanda her geçen gün daha da güçleniyor. 

Dünya'da ve ülkemizde akıllı telefon kullanıcı sayısı PC kullanıcı sayısına göre ne kadar uzak görünse de akıllı telefon kullanıcı sayısı sürekli artıyor. Tabletlerinde akıllı telefonlar kadar yaygınlaştığını göz önüne alacak olursak, mobil kanalın hedef kitleye ulaşma ihtimali kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama standart bir banner reklamın çok ötesindedir. Çünkü standart bir banner reklam ekran üzerinde çok kolay bir şekilde göz ardı edilebilir. Ancak mobil pazarlama herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda hedef kitleye ulaşma imkanı verir ve güçlü bir kullanıcı deneyimi oluşturur.

Mobil pazarlama, kullanıcılar ile daha kişisel düzeyde iletişim kurmak için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bugün mobil tarama verilerini yaş, cinsiyet, kullanım zamanı, kullanıcı lokasyon bilgisi, kullanıcı davranışları gibi alanlarda daha spesifik şekilde analiz ederek daha net hedef kitle oluşturma imkanına sahibiz. Bu veriler doğrultusunda hazırlamış olduğumuz profesyonel bir mobil pazarlama stratejisi ile kampanyanızdan optimum gelir elde etme imkanına da kavuşuyorsunuz. 

Ajansımız bireysel ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmış web siteleri ve uygulamalar geliştirme uzmanlığına sahiptir. Ulusal alanda önde gelen profesyonel bir mobil pazarlama ekibine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Kampanyanızın başarıya ulaşması için oluşturduğumuz strateji taslağı, kullanıcı profili analizi, kampanya tasarımı ve geliştirmesi, doğru teslimat yolu ve raporlama gibi yöntemleri kullanarak tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.

41%

Mesajların Hedef Kitleye Ulaşma Hızındaki Artış

21%

Sayfaların Hedef Kitleye Ulaşma Hızındaki Artış

+80k

Ortalama Sayfa Ziyareti Sayısı

180k

Uygulamaların Ortalama İndirilme Sayısı

İşletmenizin gereksinimlerini karşılayacak şekilde mobil pazarlama stratejinizin özelleştirilmiş bir analizini sunuyoruz. Büyük iş fırsatını kaçırmayın. Mobil pazarlama için iletişime geçin.

İlk Mobil Tasarım

Biz ilk olarak mobil kullanıcılara odaklanarak çalışmaya başlayabilir daha sonra çalışmamızı masaüstü kullanıcıları için genişleterek, tüm kullanıcılar için harika bir göz atma deneyimi sağlayabiliriz. 

Doğru Hedefleme

Biz mobil pazarlamanın işinizin başarıya ulaşması için  nasıl bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bizim mobil kampanyalarımız doğru (hassas) hedeflemeye dayalıdır.

SMS Kampanyaları

Biz SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere; tüm kampanyalarımızda çeşitli mobil kanallarla entegre bir şekilde çalışan çapraz kanal yaklaşımı kullanarak başarı yüzdenizi artırıyoruz.

Çalışmalarımız

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Bize ulaşın ve yapacağınız yatırım sayesinde önemli getiriler sağlayacağınız bir Mobil Pazarlama Stratejisini siz için hazırlayalım.

Müşteri Görüşleri