Reputation Managment Services

İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi ile marka bilinirliğini ve marka değerinizi artırabilir, aynı zamanda müşterilerinizin gözünde itibarınızı yeniden oluşturabilirsiniz.

İtibar yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki itibarını düzeltmesine yardım ederek, müşterilerinin web sitesinde geçirdiği zamanı ve firmanın internet ortamındaki görünürlülüğünü artırmayı amaçlamaktadır. Online itibar yönetimi, bir işletmenin markası veya anahtar kelimeleri ile ilgili arama motorlarındaki negatif içerikleri ortadan kaldırmak veya daha olumlu marka imajı oluşturmak içinde kullanılabilir. 

Biz online itibarınızı bir bütün olarak yönetmeyi teklif ediyoruz. Sizlere sosyal-izleme, online PR, negatif içerik filtreleme ve negatif içerik kaldırma, angajman, sosyal-medya içerik promosyonları gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Medya rehber ağımız, online dünyada size bir marka oluşturmak için ihtiyaç duyacağımız her şeyi uygun yer ve zamanda bize sunuyor. Bu şekilde her içerik hedef kitlenin aklında bir ayırt edici, tetikleyici oluşturur ve her fırsatta kullanılır. 

Effective Web Development Solutions

Biz firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz ilgili online geri bildirimleri yakalar, basındaki pozitif ve negatif içerikleri tespit eder bunları İtibar Yönetim Raporu olarak sizlere sunarız. Olumsuz yorum ve haberler sizlerin arama motorlarındaki sıralamanızı etkileyeceği gibi, online satışlarınız üzerinde önemli oranlarda olumsuz bir etkiye sahip olabilir bu nedenle olumsuz yorum ve değerlendirmeleri takip etmek önemlidir.  

Online PR Yönetimi

Sosyal Ağları İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Çalışmalarımız

Başarılı bir itibar yönetimi kampanyasının temeli, hedeflerinizin ve şartlarınızın ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesine bağlıdır. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin. Web sitenize trafik yönlendirmek, marka otoritesini güçlendirmek ve marka bilinci oluşturmak için size yardımcı olacağız.

Müşteri Görüşleri