Eksiksiz Hizmet Sunan Dijital Pazarlama Ajansı

Gelin ilk olarak sizlere HEDİYEMİZİ verelim. Firmanızın web analizini yapıp, sorunlarını belirleyelim. Birçok firmanın ücretli olarak sunduğu bu hizmeti biz sizlere misafirperverliğimizin ve iyi niyetimizin göstergesi olarak hediye ediyoruz. Sunmuş olduğumuz rapor işin otoritesi konumunda MOZ, MarketMotive, ClickMinded vb. kuruluşlardan BİLİŞİM ve SEO Sertifikasına sahip uzmanlarımız tarafından özel olarak hazırlanıyor. Sorunları belirledikten sonra aşağıda sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz müşterilerimizi faydalandırarak. Sizleri zirveye taşıyoruz. 

 

Sosyal Medya Pazarlaması

Müşterileriniz ve markanız sosyal medya aracılığıyla etkili bir iletişime giriyor. SMM doğru uygulandığında firmanıza çok büyük başarılar getirir. 

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu işin temeli ve esasıdır. Biz SEO stratejilerimiz ile sizi arama sonuçlarında yüksek bir rütbeye yükseltmeye odaklanacağız.

Gelişmiş Web Analizi

Hizmetlerimiz Google Analytics'in tüm ayrıntılarını kapsamaktadır. Web sitenizde izlemek istediğiniz tüm veriler için sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Email Pazarlama

Profesyonel Email Pazarlama hizmetleri, belirli bir hedef kitleye ticari veya fon toplama amaçlı gönderilen mesajlar ile zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Pay Per Click  (Tıklama Başına Öde)

Tıklama Başına Öde yöntemi doğru kullanılırsa güçlü sonuçlar veren kullanması kolay ve az maliyetli bir araçtır. Biz PPC hakkında herşeyi biliyoruz.

İçerik Stratejisi

Başından itibaren müşterileriniz ile mümkün olduğunca sorunsuz deneyimler oluşturun. Biz senin içerik stratejin için böyle bir fikre sahibiz.

Şimdi arama motoru sonuç sayfalarında kendiniz için yerel arama stratejisi oluşturmanın tam zamanı. 

Google Haritalar Optimizasyonu başarılı bir yerel arama pazarlama stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Link inşası SEO' nun vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Görünen o ki gelecekte de olmaya devam edecek.

Google AdWords ve Microsoft adCenter'ın ücretli reklam listelerinde nasıl yer alabilirim?

Web tasarımcılarımız e-ticaret siteleri de dahil olmak üzere web tasarım konusunda uzmandırlar.

Marka ihtiyaçlarınıza göre bizim E-posta tasarım uzmanlarımız size özel e-posta şablonları tasarlıyor.

Biz Harika Bir Strateji ve Deneyime Sahibiz 

Uzman Ekibimiz site içi ve site dışı SEO optimizasyonunun yanı sıra PPC konusunda da uzmandır. Müşterilerimizin arama motorundaki sıralamalarını artırdığımıza dair harika bir sicile sahibiz.  Biz stratejilerimizi aşağıdaki üç amaçtan birini veya birkaçını gerçekleştirmek üzere tasarlıyoruz. 

Marka Popülaritesi

Web sitenizin sosyal medya ve diğer ağlar üzerinden tanıtımını yaparak marka bilinirliğini artırıyoruz. Bu size çok ciddi dönüşümler sağlayacaktır. 

Etkin Trafik

Hazırlanan içerik, reklam metinleri ve görsel reklam ile markanın bilinirliğini sağlayarak kısa süre içerisinde siteye etkin trafik akışı sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sizin için uzun vadeli bir yol haritası hazırlıyoruz. Markanızı zirveye taşıyacak kilometre taşlarını belirleyerek size balık vermiyor, balık tutmayı öğretiyoruz.

Sektörde vermiş olduğumuz mücadele sonucunda elde ettiğimiz kazanımlar bizi işimizde profesyonelleştirdi. SEO'yu, PPC'i, SMM'yi ve diğer tüm hizmetlerimizi artık adımız gibi biliyoruz. Bu nedenle ilk işimiz problemleri tespit ederek, müşterimizin istek ve talepleri doğrultusunda problemlerin çözümüne ve hedeflerinize yönelik bir stratejik yol haritası oluşturmaktır. Bu yol haritası tüm süreci en ince ayrıntısına kadar kapsamaktadır. Başarının sırrını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aylık müşteri kotamızın dışında kalmamak için acele edin.

Bizimle çalışmak size itibar kazandırır,  yeni potansiyel müşteriler kazandırır, zaman kazandırır, para kazandırır, profesyonellik kazandırır. Peki bizimle çalışmazsanız ne olur? Zaman kaybedersiniz, para kaybedersiniz, aynı paraya amatörlerle çalışırsınız, aylık müşteri kotamıza takılırsınız, projenizin geç başlamasına neden olursunuz, geçen zamanda kazanabileceğiniz paralardan, itibardan, potansiyel müşterilerden uzak kalırsınız. Buluşalım bir kahve içelim, ne kazanıp ne kaybedeceğinizi size sayısal veriler ile gösterelim.

Firmamız Nasıl Yardımcı Olur ?

Tüm Referansları Gör

GÜNÜN TAVSİYESİ: Birçok firma web siteleri ile ilgili işleri maliyetleri düşürmek veya kendilerine göre çeşitli gerekçelerden dolayı kendileri yapmaya çalışıyor. Günümüz iş yoğunluğunda ekstra işlerle uğraşmak kendi işinize odaklanmanızı engeller ve sonuç olarak başarısızlığa veya kâr kaybına neden olur. İşi uzmanlarına bırakıp siz sadece kendi işinize odaklanın başarı zaten gelecektir.