Eksiksiz Hizmet Sunan Dijital Pazarlama Ajansı

Ekibimiz ileri görüşlü firmalar için eşsiz içerik stratejileri hazırlar. Hizmet vermiş olduğumuz firmaların arama motorlarındaki sıralamalarını yükselten tescilli bir sicile sahibiz.

Biz çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile karşılıklı güvene dayalı, şeffaf, dürüst, sabırlı ve devamlılığı olan ilişkiler kurmayı amaç edinmiş bir firmayız.

 Uzman ekibimizin müşterilerimiz için yapmış olduğu çalışmalar harika sonuçlar veriyor. Eksiksiz hizmet sunan bir dijital pazarlama ajansı olarak, siz müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar sunmak için arama teknolojilerindeki gelişmeleri engin tecrübe ve yaratıcı fikirlerimiz ile birleştiriyoruz. Markanız ve müşterileriniz arasında anlamlı, sadakate dayalı sürdürülebilir bir ilişki kurabilmeniz için sosyal medya promosyon araçlarını kullanıyoruz. Sonuç olarak sizi zirveye taşıyarak kar marjlarınızı ve popülaritenizi artırıyoruz.

Biz ilgi çekici dijital pazarlama çözümleri sunan tecrübe sahibi bir dijital pazarlama ajansıyız. Elde etmiş olduğumuz deneyimler sonucunda sizlere mükemmel sonuçlar sunmak için kilit birkaç nokta belirleyerek bir kombinasyon oluşturduk. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve dijital pazarlamadan oluşan bu 4\'lü kombinasyon pazarlama çalışmaları için vakit bulamayan, yoğun bir tempoya sahip müşterilerimizi zirveye taşımadaki en büyük itici gücümüzü oluşturuyorlar.

16

Yıllık Pazarlama Deneyimi

285

Firmanın Web Sitesi Analizi

123

Firma İçin Email Kampanyası

96

Anahtar Kelimede Birinci Sıra

16

Profesyonel, Sadık, Deneyimli Çalışan

96

Firma İçin SEO Kampanyası

tberk bilişim personel

Yılmaz Açıkel

Kurucusu ve Başkanı
tberk bilişim personel

Çiğdem Açıkel

İnsan Kaynakları Müdürü
tberk bilişim personel

Gökhan Kaya

Kıdemli Yazılım Mühendisi
seo

Erhan Özkan

Proje Yöneticisi
seo

Aykut Yıldırım

SEO/SEM Uzmanı
tberk bilişim personel

Ebru Altın

Metin Yazarı & Editör
tberk bilişim personel

Gamze Genç

Grafik Tasarımcısı
tberk bilişim personel

Ali Tunç

Kıdemli Yazılım Mühendisi

126 Müşteri Ziyareti

56 Etkinlik Organizasyonu

43 Medya Röportajı

+20 Yurtdışı Etkinliği

M İ S Y O N U M U Z

İşletmelerin online ortamdaki paylaşma, dinleme ve konuşma yöntemlerini değiştiren, internetin en popüler ve saygın dijital pazarlama ajansı olmak. 

İş Ortaklarımız ve Tutkularımız

Çalışmalarımız bizi size en güzel ve şeffaf şekilde anlatan kaynaklardır. Bizi ve yaptığımız işin kalitesini anlamak için sadece çalışmalarımızı, iş ortaklarımızı inceleyin. Büyük, küçük demeden tüm müşterilerimiz için aynı tutku ve istekle özelleştirilmiş hizmetler sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. 

hubspot tberk bilişim partner
moz tberk bilişim partneri
marketmotive tberk bilişim partneri
seobook tberk bilişim partneri
clickminded tberk bilişim partneri
seocertification.org tberk bilişim partneri
tberk bilişim
tberk bilişim