Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO arama motorlarındaki görünürlülüğünüzü artırarak doğru kelimelerde etkin bir aranma deneyimi sunar.  Ayrıca müşterileriniz için maliyet verimliliği sağlar ve sizin için karlılık ve satışlarınızda önemli bir artışa yol açar. 

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz Anahtar Kelime Araştırma / Strateji, Faaliyet Raporu, Site İçi SEO,  Link İnşası ve Organik Arama gibi temel hizmetleri kapsamaktadır.

Organik Arama

Gerçekten dikkate değer bir içerik hedefli tanıtım ile firmanızın web teki mevcut görünürlüğünü koruyup daha ileri noktalara taşıyarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

Site İçi SEO

Arama motorları için içerikleriniz kolayca ulaşılabilir olsun. Ekibimiz sıralamanızı artıracak ve performansını yükseltecek çözümler sunmaya hazırdır. 

Link İnşası

Arama motorlarında listelenen anahtar kelimeler sayfanın önemini artıracak ve iç bağlantı profilini inşa edecektir. Bu başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçasıdır. 

Bizim SEO stratejileri sizi arama motorların üst sıralara yükseltecektir. Sistemli bir yükseliş arama motoru optimizasyonunda temel ve esastır. Biz kapsamlı bir SEO raporunun yanı sıra size iç bağlantı profili ve indekslenmiş sayfa bilgilerini de bir rapor şeklinde sunacağız. Bizim müşteri odaklı ekibimiz internet tabanlı işlemleriniz için satışlarınızı ve sitenize gelen trafiği artıracaktır.  

SEO online pazarlamaya eşlik eden basit bir şey değildir, online pazarlamanın kendisidir. İşletmeler için SEO'nun ne kadar önemli olduğunun farkındayız bu yüzden düşük fiyata yüksek kaliteli komple bir SEO paketini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Biz Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının SEO ile ilgili en son yönergeleri takip ederek sürekli güncel tutuyoruz.

83%

Organik Trafikteki Artış

42%

Arama Motorunda Yükselme Oranı

38%

Ziyaret Süresindeki Ortalama Artış

21%

Ziyaret Başına Sayfa Artışı

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

SEO' da (Arama Motoru Optimizasyonu' nda)  en önemli eleman anahtar kelimedir. Ekibimiz sitenizin link inşasını yaparken sizin için gelecekteki en iyi stratejiyi belirleyecek ve bu sayede arama motoru trafiğiniz ve karlılığınız artacak.

Faaliyet Raporları

Arama motoru faaliyetlerinin aşağı yönlü kırılmalarını ve en iyi anahtar kelimelerinize bakarak web sitenizin SEO performans değerlendirme sonuçları ve trafiği hakkında ayrıntılı faaliyet raporları hazırlarız.

Çalışmalarımız

Projenizi Bize Anlatın

İşinizin online olmasına ve tutku ile büyümesine yardımcı olalım

Profesyonel SEO ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır.

Müşteri Görüşleri